ستاد انتخاباتی عارف:"اصلاح طلبان حتی اجازه برگزاری جلسات خانوادگی ندارند!!&


روزنامه بهار خبر داده است که حسن رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف روز چهارشنبه با انتقاد از فضای امنیتی و محدودیت‌های ایجاد شده برای فعالیت اصلاح‌طلبان، خواهان پایان دادن به برخوردهای امنیتی و این محدودیت‌ها شد.

به نوشته این روزنامه، حسن رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف در نشست خبری روز چهارشنبه به فضای امنیتی و ایجاد محدودیت برای فعالیت اصلاح‌طلبان و نیز هواداران محمدرضا عارف اشاره کرد و گفت: «فروردین امسال ۲۰ نفر از اصلاح‌طلبانی که برای کشور فعالیت کردند، خواستند در فضایی معمولی دور هم جمع شوند، اما فضای امنیتی اجازه تشکیل یک محفل خانوادگی را نداد، و ما فکر می‌کنیم این وضعیت باید پایان داده شود».

سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف همچنین با اشاره به برخوردهای انجام شده در عرصه مدیریت کشور از سوی جناح حاکم، گفت: «با ادبیات حذفی امروز خودشان به جان خودشان افتاده‌اند و شاهد گفت‌وگوهای رئیس مجلس و دولت هستیم در حالی که در زمان آقای خاتمی چنین ادبیاتی مشاهده نمی‌شد و شما کی بین آقای خاتمی و شاهرودی چنین برخوردهایی که الان بین رئیس مجلس و رئیس دولت یا رئیس قوه‌ قضاییه و رئیس دولت است می‌دیدید».

حسن رسولی با تاکید بر این که «این نابه‌سامانی‌ها محصول کارنامه اصولگرایی است»، گفت: «در حوزه سیاست خارجی، با دروغ و متهم کردن اصلاح‌طلبان به وادادگی، تهاجمی و ماجراجویانه با دنیا صحبت کردند اما خود در عمل در فرودگاه نیویورک گفتند که الان آمادگی داریم با رئیس ‌جمهور آمریکا مذاکره کنیم».

روزنامه بهارهمچنین  از قول حسن رسولی نوشته است که میان اصلاح‌طلبان و حسن روحانی قرابت‌های زیادی وجود دارد و «اگر خود روحانی بگوید که با خاستگاه اصلاح‌طلبانه وارد انتخابات شده است، ما هم می‌پذیریم، اما وقتی خودش را در حوزه فراجناحی معرفی می‌کند ما نمی‌توانیم وی را در حوزه اصلاح‌طلبی تعریف کنیم»

/ 0 نظر / 16 بازدید